Kto sme

Webnode

Mladší žiaci FK Senica ročník 2002

Úspechy chlapcov FK Senica 2002 v sezónach 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 a 2013/2014:

  • víťaz súťaže prípraviek ZsFZ   kategórie  U9
  • víťaz súťaže prípraviek ZsFZ   kategórie U10
  • víťaz zimného E-ON cupu 2011 kategórie U9 v Senici
  • víťaz OFFENSIVE CUP 2011 organizovaného ŠK Slovan Bratislava U9
  • víťaz turnaja organizovaného MŠK Žilina U9
  • víťaz Junior Cup 2011  kategórie U9 v Senici
  • víťaz turnaja organizovaného FK Senica kategórie U10
  • víťaz Ostrava Cup 2012 kategórie U10 vo Vítkoviciach
  • víťaz Morava Cup 2012 kategórie U11 v Hodoníne 
  • vítaz turnaja organizovného SK Sigma Olomouc kategórie U13
  • 2.miesto Memoriál Petra Dubovského 2011  kategórie U9
  • 2.miesto Junior Cup 2012 kategórie U10 v Senici
  • 2. miesto ADEC CUP 2014 kategórie U12 vo Frýdku Místku
  • 3.miesto Ostrava Cup 2011 kategórie U10 vo Vítkoviciach
  • 3.miesto turnaja oraganizovaného SK Sigma Olomouc kategórie U10
  • a  veľa ďalších medailových umiestnení ......

Prípravný zápas s ŠK Žolík Malacky U13 - Sobota 24.1.2015 (Nafukovacia hala Senica)

FK Senica U13 – ŠK  Žolík Malacky U13   14 : 1

 

Góly FK Senica U13: Tomáš Fila a Martin Vyletel po 3, Andrej Rampáček a Ján Vrablic po 2 , Michal Fedoráš, Oliver Plott, Michal Hecht, Ľubomír Ligas

 

Zostava FK Senica U13: Patrik Opálek, Matúš Chropovský, Michal Hecht, Oliver Plott, Maxim Halaj, Andrej Rampáček,  Richard Jankovich, Šimon Gáth, Richard Zelenka,  Tomáš Fila, Ľubomír Ligás, Michal Fedoráš, Adrián Roman, Viktor Šúrek, Jan Vrablic

Plán zimmnej prípravy FK Senica U13

PLÁN ZIMNEJ PRÍPRAVY FK SENICA  U13

12.1.2015 -   Tréningová  jednotka

13.1.2015  – 2.kolo turnaja UTM na Myjave

14.1.2015 – Tréningová  jednotka

15.1.2015– Tréningová  jednotka

16.1.2015 – Tréningová  jednotka

17.1.2015 – Prípravný zápas s  FŠRH U14 a MFK Dubnica U13  9.00 -11.30

20.1.2015 – Tréningová  jednotka  

21.1.2015– Tréningová  jednotka

22.1.2015 – Tréningová  jednotka

23.1.2015 – Tréningová  jednotka

24.1.2015 –Prípravný zápas s  RSM Hodonín U13 /U14  13.00 – 16.00

27.1.2015 - Tréningová  jednotka

29.1.2015 – Tréningová  jednotka

30.1.2015 – Tréningová  jednotka

1.2.2015 – Prípravný zápas s FC Sparta Brno, 1. FC Slovácko   9.00 – 12.00

3.2.2015 - Tréningová  jednotka  

4.2.2015 – Tréningová  jednotka

5.2.2015 – Plaváren

6.2.2015 – Tréningová  jednotka

8.2.2015 –  Prípravný zápas s FC Spartak Trnava U13

10.2.2015 -- Tréningová  jednotka    

11.2.2015 -  Tréningová  jednotka  

12.2.2015 – Tréningová  jednotka

13.2.2015 – Tréningová  jednotka  

15.2.2015 – Prípravný zápas – FC Zbrojovka Brno U13, MFK Žilina U13  13.00 –17.00

17.2.2015  – Tréningová  jednotka

18.2.2015 – Tréningová  jednotka

19.2.2015 – Plaváreň

20.2.2015 – Tréningová  jednotka

22.2.2015 – Prípravný zápas  s FŠRH na veľkom ihrisku (11:11) UT – 9.00 – 11.00

24.2.2015 - Tréningová  jednotka

25.2.2015 - Tréningová  jednotka

26.2.2015 – Tréningová  jednotka  

27.2.2015 – Plaváreň

28.2.2015 – Tréningová  jednotka

1.3.2015 – Prípravný zápas – FC Vysočina  Jihlava U13 (vonku )

3.3.2015 – Tréningová  jednotka

4.3.2015 – Tréningová  jednotka

5.3.2015 – PLAVÁREŇ

6.3.2015 – Tréningová  jednotka  

8.3.2015 – Majstrovský zápas s AS Trenčín U13