Kto sme

Webnode

Mladší žiaci FK Senica ročník 2002

Úspechy chlapcov FK Senica 2002 v sezónach 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 a 2013/2014:

  • víťaz súťaže prípraviek ZsFZ   kategórie  U9
  • víťaz súťaže prípraviek ZsFZ   kategórie U10
  • víťaz zimného E-ON cupu 2011 kategórie U9 v Senici
  • víťaz OFFENSIVE CUP 2011 organizovaného ŠK Slovan Bratislava U9
  • víťaz turnaja organizovaného MŠK Žilina U9
  • víťaz Junior Cup 2011  kategórie U9 v Senici
  • víťaz turnaja organizovaného FK Senica kategórie U10
  • víťaz Ostrava Cup 2012 kategórie U10 vo Vítkoviciach
  • víťaz Morava Cup 2012 kategórie U11 v Hodoníne 
  • vítaz turnaja organizovného SK Sigma Olomouc kategórie U13
  • 2.miesto Memoriál Petra Dubovského 2011  kategórie U9
  • 2.miesto Junior Cup 2012 kategórie U10 v Senici
  • 2. miesto ADEC CUP 2014 kategórie U12 vo Frýdku Místku
  • 3.miesto Ostrava Cup 2011 kategórie U10 vo Vítkoviciach
  • 3.miesto turnaja oraganizovaného SK Sigma Olomouc kategórie U10
  • a  veľa ďalších medailových umiestnení ......

Pokyny turnaj Obertraun

 Ráno  o 08.30 hod tréningová jednotka, následne o  majú  chlapci zabezpečený obed v Pizzerií Maldini  za 2.50 eur .

Zoznam vecí pre chalanov:

-        Kopačky

-       Prezuvky

-        Vychádzková obuv

-        Turfy

-       Tréningové veci (Trenky + tričká )

-        Termo veci

-        Tréningová tepláková súprava + šusťák

-        Ponožky na tréning a zápas (viac kusov )

-       Klubová vychádzková súprava už  na cestu

-        Vychádzkové tričko

-       Chrániče

-        Plavky

-        Uterák + Osuška na bazény

-        Pyžamo

-        Veci na prezlečenie a voľný čas

-       Osobná hygiena

-       Individuálne lieky (popis pre trénera)

-        Zábavné hry ( Karty ,aktivity ....)

-        Kartička poistenca

-        Cestovný pas

-        Plastová fľaša na vodu – Termoska

-       Dobrá nálada a úsmev

-       Každý  hráč dostane zimnú  bundu  FK Senica pre prípad chladného počasia

                   Cestovne poistenie - povinne !!!

Rozlosovanie a propozície turnaja Obertraune (Rakúsko) - jún 2015

http://www.obertraun.bsfz.at/ ). 

Spielplan U13 Juniorcup Obertraun 2015.docx (19995)
TURNIERBESTIMMUNGEN.docx (17458)

 

Kieninger-Bau U13-Juniorcup

Obertraun 2015

06. – 07. Juni BSFZ Obertraun

 

 

Gruppe A                                                           Gruppe B

A1: FK Senica                                                   B1: SZ Podprezova

A2: FK Teplice                                                   B2: Vasas Budapest

A3: LASK Linz                                                   B3: Admira Wacker

A4: Kosice                                                         B4: SV Gmunden

A5: FC Wels                                                      B5: FC Nitra

A6: GAK Junior                                                  B6: 1. FC Simmering

A7: Bad Schallerbach                                         B7: SPG Ebensee

 

Samstag 06. Juni

Gruppenphase

                                                                    

Spiel     Zeit        Platz      Begegnung                                                       Ergebnis

01           08:30     1             FK Senica – FK Teplice 

02           08:30     2             LASK Linz -  Kosice

03           09:00     1             SZ Podprezova - Vasas Budapest

04           09:00     2             Admira Wacker - SV Gmunden

05           09:30     1             FC Wels - GAK Junior

06           09:30     2            Bad Schallerbach - FK Senica

07           10:00     1             FC Nitra - FC Simmering

08           10:00     2             SPG Ebensee - SZ Podprezova

09           10:30     1             FK Teplice - Kosice

10           10:30     2             LASK Linz - FC Wels

11           11:00     1             Vasas Budapest - SV Gmunden

12           11:00     2             Admira Wacker - FC Nitra

13           11:30     1             FK Senica - GAK Junior

14           11:30     2             Kosice - Bad Schallerbach

15           12:00     1             SZ Podprezova - FC Simmering

16           12:00     2             SV Gmunden – SPG Ebensee

17           12:30     1             FK Teplice - LASK Linz

18           12:30     2             FC Wels - FK Senica

19           13:00     1             Vasas Budapest -  Admira Wacker

20           13:00     2             FC Nitra - SZ Podprezova

21           13:30     1             Bad Schallerbach - LASK Linz

22           13:30     2             GAK Junior - FK Teplice

23           14:00     1             SPG Ebensee - Admira Wacker

24           14:00     2             1. FC Simmering - Vasas Budapest

25           14:30     1             FK Senica - Kosice

26           14:30     2             GAK Junior - Bad Schallerbach

27           15:00     1             SZ Podprezova - SV Gmunden

28           15:00     2             1. FC Simmering - SPG Ebensee

29           15:30     1             FK Teplice - FC Wels

30           15:30     2             LASK Linz - FK Senica

31           16:00     1             Vasas Budapest - FC Nitra

32           16:00     2             Admira Wacker - SZ Podprezova

33           16:30     1             Kosice - GAK Junior

34           16:30     2             FC Wels - Bad Schallerbach

35           17:00     1             SV Gmunden - 1. FC Simmering

36           17:00     2             FC Nitra - SPG Ebensee

37           17:30     1             GAK Junior - LASK Linz

38           17:30     2             Bad Schallerbach - FK Teplice

39           18:00     1             1. FC Simmering - Admira Wacker

40           18:00     2             SPG Ebensee -  Vasas Budapest

41           18:30     1             Kosice - : FC Wels

42           18:30     2             SV Gmunden - FC Nitra

 

 

Champions League Finale

20.45 auf Großleinwand (Bigscreen)

 

 

Sonntag 07. Juni

Zwischenrunde

 

                Gruppe C            Gruppe D            Gruppe E            Gruppe F

                1. A = C1              1. B = D1              5. A = E1               5. B = F1

                2. B = C2               2. A = D2              6. B = E2               6. A = F2

                3. B = C3               3. A = D3              7. B = E3               7. A = F3

                4. A = C4              4. B = D4

 

Spiel     Zeit        Platz      Begegnung                                                       Ergebnis

43           09:00     1             C1 – C2

44           09:00     2             C3 – C4

45           09:00     3             E1 – E2

46           09:30     1             D1 – D2

47           09:30     2             D3 – D4

48           09:30     3             F1 – F2

49           10:00     1             C1 – C3

50           10:00     2             C2 – C4

51           10:00     3             E1 – E3

52           10:30     1             D1 – D3

53           10:30     2             D2 – D4

54           10:30     3             F1 – F3

55           11:00     1             C1 – C4

56           11:00     2             C2 – C3

57           11:00     3             E2 – E3

58           11:30     1             D1 – D4

59           11:30     2             D2 – D3

60           11.30     3             F2 – F3

Platzierungsspiele + Finalspiele

 

Spiel     Zeit        Platz      Begegnung                                                       Ergebnis

61           12:30     1             1. Halbfinale          1. C – 2. D

62           12:30     2             2. Halbfinale          1. D – 2. C

63           13:00     2             Spiel Platz 13        3. E – 3. F

64           13:00     1             Spiel Platz 11        2. E – 2. F

65           13:30     1             Spiel Platz 9         1. E – 1. F

66           13:30     1             Spiel Platz 7         4. C – 4. D

67           14:00     2             Spiel Platz 5         3. C – 3. D

68           14:00     1             Spiel Platz 3        Looser 61 – Looser 62

69           14:30     1             Finale                  Winner 61 – Winner 62

 

Spielzeit: 25 Minuten

 

 


Webnode