23. kolo majstorvský zápas s FC Spartak Trnava U12

05.05.2014 22:26

FC Spartak Trnava U12 - FK Senica U12      9 : 4  (3 : 2)

Góly FK Senica U12: Filip Buchel, Jakub Buchel, Adrián Roman, Andrej Rampáček

Zostava FK Senica U12: Patrik Opálek, Tomáš Odráška, Lukáš Jablonický, Richard Jankových, Šimon Gáth, Jakub Buchel, Filip Buchel, Oliver Plott, Michal Fedoráš, Adam Sloboda,  Michal Hecht, Adrián Roman, Daniel bogdalík, Ján Vrablic

Hodnotenie trénera:  Dnes sa zápas odohrával za veľmi silného vetra, ktorý veľmi ovplyvňoval dej hry!! My sme do zápasu vstúpili aktívne a v priebehu desiatich minút sme viedli dvojgólovým rozdielom, a hlavne sme boli herne lepší!! Počas celého prvého polčasu sme si vypracovali niekoľko  krásnych gólových šancí. Bohužiaľ v druhom polčase nám pre zranenie odstúpil Filip a museli sme hrať 6:6 na oboch ihriskách a súper nás kondične začal prehrávať. Využíval každé naše zaváhanie v obrane, a hlavne využil nekoncentrovanosť  Tomáša v bránke. Dnes nám chýbal Samko a Gabko, ale i tak výkon chlapcov mal svoju kvalitu. Bohužiaľ v ťažkom vetre nám odišli sily a súper nás trestal z každej strely na bránku. Chlapcom i tak ďakujem za výkon!!