Turnaj ŠK Slovan Bratislava U10 (22.1.2012) - propozície

08.12.2011 22:53

ŠK SLOVAN BRATISLAVA

Vedenie ŠK Slovan Bratislava Vás pozýva na halový  turnaj prípraviek pre ročník 2002:

1. Usporiadateľ: ŠK Slovan Bratislava
  2. Dátum: 22.1.2012 (Nedeľa)  9 00 – 17 00
  3. Miesto: Športová hala Dom Športu, Junácka 6, 832 80 Bratislava
  4. Zúčastnené  družstvá:   SK, HU, CZ, AU,

1.     ŠK Slovan Bratislava – belasí (SK)

2.     FC Sólymok Budapest ( HU)

3.     ETO Győr (HU)

4.     Rapid Wien (AU)

5.     ŠK Slovan Bratislava – bieli (SK)

6.     Sigma Oloumoc (CZ)

7.     FK Senica (SK)

8.     FC Zbrojovka  Brno (CZ)

5. Štartovné:                50 eur ( v cene je zahrnuté občerstvenie pre max 12 hráčov a 2 tréneri)

6. Predpis:                    Hrá sa podľa pravidiel futbalu, vedúci družstiev predloží súpisku

pred zahájením turnaja, ktorá bude obsahovať číslo dresu, meno a priezvisko

a dátum narodenia všetkých hráčov

Na súpiske max. 12 hráčov, prestávka medzi zápasmi 2 min.. Prosíme dodržiavať

časový harmonogram

7. Štartujú:                   Hráči narodení po 1.1.2002 a mladší

8. Zahájenie:                Nebude – družstvá musia byť pripravený 10 minút pre začiatkom svojich zápas

9. Systém turnaja:        Prihlásené družstvá hrajú systémom každý s každým.

Každé družstvo odohrá 7 zápasov. Hrací čas je 1x15 minút

bez prestávky a bez výmeny strán.( strany sa losujú pred

zápasom).Každé mužstvo odohrá 105 minút. Každých 17 minút začína ďalší zápas.

O konečnom poradí  rozhoduje a:) počet bodov b:) vzájomný

zápas, c:) väčší gólový rozdiel, d:) vyšší počet strelených gólov.

10.Pravidlá:                Hrá sa 4+1, striedanie voľne hokejovým spôsobom

Ihrisko(palubovka) – rozmery hádzanárskeho ihriska (40x25), brány s rozmermi

5x2m, na jednej strane sa hrá na mantinel a na druhej strane na čiaru kde auty sa

žltá karta – hráč ktorý dostane žltú kartu musí opustiť ihrisko na  2 min a

jeho družstvo hrá v oslabení červená karta -  hráč ktorý dostane červenú kartu musí

opustiť hraciu plochu a namiesto neho môže nastúpiť iný hráč, hráč ktorý bol vylúčený

nemôže už nastúpiť na zápas v ktorom bol vylúčený.

11. Ceny:                      Prvé tri družstvá dostanú pohár a medaile, každé družstvo dostane malý darček a

diplom, bude vyhlásený najlepší hráč , brankár a strelec

12. Poistenie                 Poistenie hráčov a trénerov (12 +2) zabezpečuje každý pozvaný klub samostatne

na vlastné náklady

13. Rozhodcovia:          Delegovaní BFZ. Zabezpečí organizátor.

Vstup na hraciu plochu pre rodičov počas turnaja bude zakázaný, ale budú mať možnosť sledovať celý priebeh turnaja z tribúny. Naposledy, ale nie v poslednom rade poprosím Vás  na udržiavanie čistoty a správanie v duchu FAIR PLAY počas celého turnaja.