23. kolo I. LSŽ U15  FKM Karlova Ves -  FK Senica  -  21.5.2017 v Bratislave

FKM Karlova Ves -  FK Senica             0:2  (0:1)

Góly: Liška, Bocko

Zostava FK Senica: Chropovský, Halaj, Šúrek, Jablonický, Gáth, Rampáček, Vyletel, Bocko, Liška(2),Fila(1)Buchel F.

Náhradníci: Hecht(1-60´), Šnirc(2-66´)

22. kolo I. LSŽ U15  FK Senica  -  FK DAC Dunajská Streda  -  12.5.2017 v Senici

FK Senica  -  FK DAC D. Streda             0:2  (0:0)

Góly:

Zostava FK Senica: Chropovský, Halaj, Šúrek, Bocko(1), Jablonický, Vyletel, Rampáček, Buchel J., Liška, Buchel F.(2), Fila(3)

Náhradníci: Bevelaqua(2-58´), Šnirc, Hecht(3-62´), Gáth(1-52´)

20. kolo I. LSŽ U15  FC Petržalka -  FK Senica  -  10.5.2017 v Petržalke

FC Petržalka -  FK Senica             0:1  (0:1)

Góly: Rampáček

Zostava FK Senica: Šnirc, Halaj, Šúrek, Jablonický, Gáth, Rampáček, Vyletel, Buchel J., Liška(3), Bevelaqua(1)Buchel F.(2)

Náhradníci: Chropovský, Fila(1-36´), Bocko(2-62´), Hecht(3-66´)

21. kolo I. LSŽ U15  FC Nitra -  FK Senica  -  7.5.2017 v Nitre

FC Nitra -  FK Senica             1:0  (1:0)

Góly:

Zostava FK Senica: Chropovský, Halaj, Šúrek, Gáth, Bocko(2), Rampáček, Vyletel, Buchel J., LiškaFila(1), Buchel F.

Náhradníci: Hecht, Bevelaqua(2-58´), Šnirc, Jablonický(1-44´)

19. kolo I. LSŽ U15  FK Senica  -  ŠK Slovan Bratislava  -  22.4.2017 v Senici

FK Senica  -  ŠK Slovan Bratislava             1:2  (0:1)

Góly: Liška

Zostava FK Senica: Chropovský, Halaj, Šúrek, Bocko, Jablonický(1), Vyletel, Rampáček, Buchel J., Liška, Buchel F., Fila

Náhradníci: Bevelaqua, Šnirc, Hecht, Gáth(1-56´)

18. kolo I. LSŽ U15  AS Trenčín -  FK Senica  -  13.4.2017 v Trenčíne

AS Trenčín -  FK Senica             1:0  (0:0)

Góly:

Zostava FK Senica: Chropovský, Halaj, Šúrek, Jablonický(1), Bocko, Rampáček, Vyletel, Buchel J., LiškaFila, Buchel F.

Náhradníci: Hecht, Bevelaqua(1-63´), Šnirc

Komentár

Eduard Vilčinský (tréner): „Do zápasu sme vstúpili s cieľom hrať aktívne a agresívne. Avšak, najmä 1.polčas sme neboli dôrazní pri vysokom pressingu a lopty sme získavali až na prelome obrannej a strednej zóny. Prechod do útoku sme mali kvalitný, nevychádzala nám predfinálna a finálna fáza. Nevedeli sme využiť množstvo dobrých situácií z krajných vertikál, chýbali nám súboje 1:1 alebo kvalitnejšia finálna fáza. Inkasovali sme zbytočný gól po našej individuálnej chybe. Hráči si zaslúžia obrovskú pochvalu za aktivitu a snahu o vyrovnanie okamžite po góle.Vyústením bol pokutový kop, ktorý sme však nepremenili. Akákoľvek naša ďalšia snaha však stroskotala kvôli vyššej moci alebo na pevnej defenzíve domácich. Darovaný gól a nepremenený pokutový kop nás stál lepší výsledok v zápase. Toto nás musí motivovať do ďalšej práce a náročných zápasov.“

17. kolo I. LSŽ U15  FK Senica  -  FC Spartak Trnava  -  8.4.2017 v Senici

FK Senica  -  FC Spartak Trnava             1:0  (0:0)

Góly: Liška

Náhradníci: Bevelaqua(1-59´), Šnirc, Piroha, Koprna

Komentár

Eduard Vilčinský (tréner): „Od úvodu mal zápas obrovské tempo a treba povedať, že aj kvalitu z oboch strán. Hra sa prelievala z jednej strany na druhú, 1. polčas sme nevedeli adekvátne reagovať na rýchly návrat súpera pod loptu a nemali správny výber miesta najmä v útočnej zóne. Pri dvoch náznakoch dobrých pozícií sme neboli dostatočne agresívni. Ku koncu polčasu sme vlastnými chybami vzadu darovali súperovi dve gólovky. Po prestávke sme stupňovali tempo a aj zvýšili kvalitu jednotlivých herných činností jednotlivca a vypracovali si aj gólové šance. Gól bol z našej strany ukážkový po rýchlej kolmej hre. Veľmi nás teší prístup hráčov k zápasu, bojovnosť, odhodlanie a predovšetkým kvalita. Myslím, že zápas posunul obe mužstvá znova o stupienok vyššie, bodaj by takýchto zápasov bolo čo najviac.“

16. kolo I. LSŽ U15  FC Baník H. Nitra -  FK Senica  -  2.4.2017 v Prievidzi

FC Baník H. Nitra -  FK Senica             0:4  (0:3)

Góly: J. Buchel 2, Liška, Rampáček

Zostava FK Senica: Šnirc, Halaj, Šúrek, Bevelaqua(1), Bocko, Rampáček, Vyletel, Buchel J., LiškaFila, Buchel F.(2)

Náhradníci: Hecht(1-47´), Chropovský(2-60´)

Komentár

Eduard Vilčinský (tréner): „Po aktívnom vstupe do zápasu a pomerne rýchlom góle, sme po nepremenení ďalších troch gólových šancí stratili tempo. Nemali sme dostatočný pohyb a pomaly pracovali s loptou. Pred koncom polčasu sa nám však zvýšenou aktivitou podarilo streliť dva góly. Po prestávke sme okrem gólu nepremenili ďalšie štyri šance. Zápas sme mali pod kontrolou, dominovali sme na lopte, avšak opäť škoda zakončenia. Popracovať musíme aj na prvom dotyku a zmene tempa hry.“

15. kolo I. LSŽ U15  FK Senica  -  FC Vion Zl. Moravce  -  26.3.2017 v Senici

FK Senica  -  FC Vion Zl. Moravce             2:0  (2:0)

Góly: Liška, Hecht

Zostava FK Senica: Chropovský, Halaj, Šúrek, Bocko, Fila, Vyletel, Rampáček, Buchel J., Liška, Buchel F., Hecht(1)

Náhradníci: Bevelaqua(1-51´), Gáth, Šnirc

Komentár

Eduard Vilčinský (tréner): „Do zápasu sme vstúpili s cieľom hrať aktívne a skórovať čo najskôr. Šance sme na to mali, po ich nepremenení sme však stratili istotu na lopte a aj keď sme hrali kolmo, zbytočne veľa sme kazili. Upokojil nás najmä prvý gól Lišku a následne aj druhý Hechta. 2. polčas sme hrali omnoho pokojnejšie na lopte, viac sa hýbali a vytvárali si obrovské množstvo čistých gólových šancí. Jediné negatívum z našej strany bolo ich premieňanie, kedy sme 2x v zápase netrafili prázdnu bránku, či nepremenili 3 samostatné nájazdy na brankára. Dôležité a pozitívne bolo najmä vytváranie gólových šancí po kolmých loptách a výmenách hráčov, na čo sme sa v tréningovom procese sústredili najviac. Musíme popracovať na efektivite.“

14. kolo I. LSŽ U15  FK Slovan Levice -  FK Senica  -  19.3.2017 v Leviciach

FK Slovan Levice -  FK Senica             0:1  (0:0)

Góly: Liška

Zostava FK Senica: Chropovský, Halaj, Šúrek, Gáth, Bocko, Rampáček, Vyletel, Buchel J., Liška(1), Buchel F., Fila(2)

Náhradníci: Hecht(2-70´), Bevelaqua(1-67´), Šnirc

Komentár

Eduard Vilčinský (tréner): „Po aktívnom vstupe do zápasu sme od 7. minúty prestali hrať. Neboli sme dostatočne agresívni, nevytvárali sme ponukovú činnosť, lopta nám odskakovala, a tak sme sa ani nedostávali do zakončenia. Tempo zápasu bolo na veľmi nízkej úrovni, k čomu prispel terén, hra súpera, ale i výkon rozhodcu... Do 2. polčasu sme nastúpili s väčším odhodlaním a súpera sme zatvorili pred ich pokutovým územím. Z množstva šancí sa nám však nedarilo skórovať - či už nedôrazom, nesprávnymi nábehmi alebo dobrými zákrokmi brankára. Nakoniec sa presadil Liška po centri Bocka. Gól sme však mali streliť skôr a prejaviť našu dominanciu na ihrisku aj výraznejším skóre.“

13. kolo I. LSŽ U15  FK Senica  -  MŠK Púchov  -  17.11.2016 v Senici

FK Senica  -  MŠK Púchov             3:1  (2:0)

Góly: Vyletel 2, Buchel F.

Zostava FK Senica: Chropovský, Halaj, Šúrek, Bocko, Gáth, Vyletel(2), Hlaváč(5), Buchel J.(4), Liška, Ligás(1), Fila(3)

Náhradníci: Roman(5-66´), Buchel F.(1-36´), Rampáček(2-55´), Bevelaqua(3-55´), Hecht(4-58´), Romer, Opálek

12. kolo I. LSŽ U15  FK Senica  -  Spartak Myjava  -  12.11.2016 v Senici

FK Senica  -  Spartak Myjava             6:0  (3:0)

Góly: Vyletel, Ligás 2, Liška, Buchel J., Bevelaqua

Zostava FK Senica: Chropovský, Ligás, Šúrek, Bocko(3), Gáth, Vyletel(1), Hlaváč(5), Rampáček, Buchel F.(2), Liška(4), Roman

Náhradníci: Fila(2-36´), Buchel J.(1-36´), Romer(3-52´), Bevelaqua(5-52´), Hecht(4-52´), Halaj, Kadlečík

11. kolo I. LSŽ U15  FK Inter Bratislava -  FK Senica  -  5.11.2016 v Bratislave

FK Inter Bratislava -  FK Senica             0:1  (0:1)

Góly: Vyletel

Zostava FK Senica: Chropovský, Halaj, Ligás, Rampáček(5), Bocko, Vyletel, Hlaváč, Buchel J.(3), Liška(2),   Buchel F.(4), Fila(1)

Náhradníci: Gáth(1-46´), Roman(2-65´), Šúrek(5-70´), Bevelaqua(3-65´), Plott(4-70´), Hecht, Odráška

10. kolo I. LSŽ U15  FK Senica  -  FKM Karlova Ves  -  27.10.2016 v Senici

FK Senica  -  FKM Karlova Ves             3:0  (1:0)

Góly: Liška 3

Zostava FK Senica: Chropovský, Halaj, Šúrek, Bocko(3), Gáth(1), Vyletel, Hlaváč, Buchel J., Buchel F.(4), Liška(5), Fila(2)

Náhradníci: Plott(3-62´), Rampáček(1-36´), Roman(4-62´), Romer, Bevelaqua(5-62´), Ligás(2-36´), Odráška

9. kolo I. LSŽ U15  FC DAC Dunajská Streda -  FK Senica  -  23.10.2016 v Jurovej

FC DAC D. Streda -  FK Senica             0:3  (0:2)

Góly: Buchel J., Vyletel, Buchel F.

Zostava FK Senica: Chropovský, Halaj, Šúrek, Plott, Bocko(2), Vyletel(4), Hlaváč, Buchel J., Liška(3),   Buchel F., Fila(1)

Náhradníci: Rampáček(1-54´), Roman(2-63´), Bevelaqua(3-62´), Romer(4-65´)

Komentár

Eduard Vilčinský: „Začiatok zápasu nám nevyšiel podľa predstáv, hrali sme hlboko bez adekvátnej ponuky a ľahko sme kazili prvé prihrávky po zisku lopty. Po nebezpečných situáciách súpera, ktorý hrozil po štandardkách, sme zhruba od 20 minúty prebrali iniciatívu, zlepšili pohyb a zrýchlili hru. Výsledkom boli výborné kolmé lopty, náznaky šancí a následne aj gól. Ten nám veľmi pomohol a do polčasu sme pridali ešte druhý. V 2. polčase sme jednoznačne dominovali, boli sme pokojní a konštruktívni smerom zozadu a veľmi nebezpeční smerom dopredu. Pridali sme ešte tretí gól a nepremenili ďalšie dobré gólové šance. Podali sme kvalitné individuálne herné výkony a ako družstvo sme podali kompaktný výkon. Teší nás neustály progres hráčov v jednotlivých fázach a herných situáciách, zdravá konkurencia v tíme aj narastajúca kvalita hry družstva. Výsledky sú pre nás veľkou motiváciou do ďalšieho napredovania.“

8. kolo I. LSŽ U15  FK Senica  -  FC Nitra  -  15.10.2016 v Senici

FK Senica  -  FC Nitra             2:1  (1:1)

Góly: Fila, Liška

Zostava FK Senica: Chropovský, Halaj, Ligás(1), Bocko, Gáth, Vyletel, Hlaváč(2), Buchel J., Buchel F., Liška(4), Fila(3)

Náhradníci: Šúrek(2-58´), Plott(4-67´), Rampáček(1-40´), Bevelaqua(3-66´), Opálek