1. kolo Dôvera I. LMŽ - U13 AS Trenčín U13 - FK Senica U13

11.08.2014 21:58

AS Trenčín U13 - FK Senica U13    5 : 12  (1 : 5)

Góly FK Senica U13: Patrik Liška 5, Filip Buchel 2, Tomáš Fila, Martin Vyletel, Ľubomír Ligas, Michal Fedoráš, Patrik Jedinák

Zostava FK Senica U13: Patrik Opálek, Matúš Chropovský, Šimon Gáth, Maxim Halaj, Michal Hecht, Richard Jankovich, Lukaš Jablonický, Andrej Rampáček, Martin Vyletel, Patrik Jedinák,  Patrik Liška, Oliver Plott, Jakub Buchel, Filip Buchel, Ľubomír Ligas, Michal Fedoráš, Kristián Kudla

Hodnotenie trénera:  Do Trenčína sme cestovali po dosť náročnej letnej príprave  konečne s dvomi vyrovnanými sedmičkami. Vedeli sme o kvalite súpera a preto sme sa veľmi tešili na toto stretnutie. Od začiatku sa na obidvoch ihriskách hral svižný, rýchly a technický futbal. My sme do zápasu vstúpili aktívne a nebojácne čoho výsledkom bolo polčasové vedenie 5:1 ! Do druhého polčasu sme chceli tiež vstúpiť aktívne, i napriek tomu, že bolo enormné teplo a hralo sa na umelej tráve, ale chlapci to zvládli úžasne. V zápase sme videli množstvo pekných kombinácií a veľké množstvo šanci na obidvoch stranách. My sme boli v tomto zápase určite kvalitnejší na lopte a hlavne sme si vypracovali viacero ďalších šancí, ktoré sme však nedokázali premeniť na ďalšie góly. Aj tak som však s výkonom a hlavne herným nasadením a prejavom spokojný.