2. kolo Dôvera I. LMŽ FK Senica U13 - FKM Karlová Ves U13

18.08.2014 18:09

FK Senica U13 - FKM Karlová Ves     8 : 8  (7 : 4)

Góly FK Senica U13: Jakub Buchel 3, Patrik Jedinák 2, Filip Buchel, Michal Hecht, Michal Fedoráš

Zostava FK Senica U13: Patrik Opálek, Matúš Chropovský, Šimon Gáth, Maxim Halaj, Michal Hecht, Richard Jankovich, Andrej Rampáček, Martin Vyletel, Patrik Jedinák,  Patrik Liška, Oliver Plott, Jakub Buchel, Filip Buchel, Ľubomír Ligas, Michal Fedoráš, Adrián Roman

Hodnotenie trénera:  Dnes sme vstupovali do zápasu s odhodlaním hrať kombinačný a hlavne útočný futbal, aj napriek tomu, že sme vedeli, že Karlovka bude ťažký súper.  Hneď od prvej minúty a dovolím si tvrdiť , že až do poslednej sa hral svižný futbal z obidvoch strán. Súper hral dôrazne a hlavne jednoducho na vysunutých veľmi šikovných útočníkov, ktorí boli veľmi nebezpeční!!! My sme síce mali optickú a územnú prevahu, snažili sme sa hrať kombinačne až pred súperovu bránku, ale bohužiaľ dnes sme neboli dostatočne dôrazní v osobných súbojoch, v hre 1:1, či už v defenzíve ale i v ofenzíve.  Samozrejme musím priznať, že súper mal kvalitu a hlavne na každom ihrisku  troch hráčov na striedanie, pričom  my sme hrali skoro bez striedania. Naším chlapcom v druhom polčase chýbali už sily a hlavne ľahkosť. Čaká nás ešte veľa práce , ale my sa na ňu tešíme a som presvedčený , že od zápasu k zápasu to už bude len lepšie a lepšie.