4. kolo majstrovský zápas FK Slovan Duslo Šaľa U12

05.09.2013 21:49

4. kolo majstrovský zápas Dôvera I. LMŽ U12 FK Senica U12 - FK Slovan Duslo Šaľa U12

FK Senica U12 - FK Slovan Duslo Šaľa U12    6 : 1 (2 : 1)

Góly FK Senica U12: Samuel Hlaváč a Filip Buchel po 2,  Andrej Rampáček, Adrián Roman

Hodnotenie trénera:

Na zápas so Šaľou sme mali nachystané dve mužstvá, ale bohužiaľ súper pricestoval s dvanástimi chlapcami a preto sme museli zápas odohrať len na jednom ihrisku čo bola veľká škoda !! Do zápasu sme vstúpili opäť dosť zakríknuto a až po desiatich minútach sme začali hrať futbal bez strachu a rešpektu. Chlapci si od desiatej minúty zápas užívali a v druhom polčase súperovi nedali vôbec šancu sa nejako prejaviť herne. Niektoré herné kombinácie a súboje 1:1 boli krásne a vytvorili sme si dosť streleckých príležitostí. Chlapcom gratulujem a tešíme sa na Púchov.

Zostava FK Senica U12: Patrik Opálek, Denis Baďura, Richard Jankovych, Filip Buchel, Samuel Vincek, Andrej Rampáček, Jakub Buchel, Samuel Hlaváč, Oliver Plott, Lukáš Jablonický, Michal Hecht, Adrián RomanMichal Fedoráš, Filip Kocák, Michal Hecht, Henrich Hrozen, Gabriel Halabrín, Tamara Morávková, Róbert Morávek