8. kolo Dôvera I. LMŽ FC Spartak Trnava U13 - FK Senica U13

28.09.2014 20:38

FC Spartak Trnava U13 - FK Senica U13  3 : 7  (2 : 3)

Góly FK Senica U13: Filip Buchel 2, Jakub Buchel, Patrik Jedinák, Tomáš Fila, Michal Hecht, Samuel Hlaváč

Zostava FK Senica U13: Patrik Opálek, Matúš Chropovský, Maxim Halaj, Lukáš Jablonický, Richard Jankovich, Michal Hecht,  Martin Vyletel, Patrik Jedinák,  Patrik Liška, Oliver Plott, Jakub Buchel, Filip Buchel, Ľubomír Ligás, Samuel Hlaváč, Michal Fedoráš, Adrián Roman,Tomáš Fila

Hodnotenie trénera: Do Trnavy sme sa veľmi tešili a hlavne sme išli potvrdiť narastajúcu futbalovú chuť a formu. Do zápasu sme však vstúpili veľmi vlažne, za čo nás súper tvrdo a zaslúžene potrestal dvomi gólmi. Asi po 15 minútach sme začali viac behať, boli sme viac aktívni na lopte a hlavne nás bolo plné ihrisko. V druhom polčase sme už jasne dominovali vo všetkých herných činnostiach a našu hernú prevahu sme dokázali aj vyjadriť gólovo. Dnes sme potvrdili že chlapci si futbal užívajú a hlavne majú obrovskú chuť a radosť. Boli sme silní na lopte  a hlavne sme dokázali vyhrávať súboje 1:1 či už v ofenzíve ale i v defenzíve! Chlapcom ďakujem za výkon a gratulujem k víťazstvu, ktoré venujeme naším maródom.