8. kolo majstrovský zápas s AS Trenčín U12

29.09.2013 22:15

FK Senica U12 - AS Trenčín U12    2 : 12 (1 : 7)

Góly FK Senica U12: Lukáš Jablonický, Samuel Hlaváč

Hodnotenie trénera: Dnes sme na zápas nastupovali s vedomím, že nás čaká kvalitný a technicky zdatný súper. Chceli sme vstúpiť do zápasu odvážne a hlavne sebavedomo, pretože len 100% výkon každého nášho hráča nám zaručoval vyrovnaný zápas!!! V prvej časti hry sme rýchlo prehrávali po zbytočných a hlavne lacných góloch 2:0, ale i tak sme to boli my, kto hral a kombinoval na súperovej polovičke. Vytvárali sme si šancu za šancou, ale opäť sme trpeli našou slabou efektivitou a dôrazom v zakončení. Do druhého polčasu sme však vstúpili veľmi ustráchane a nekvalitne. Kazili sme ľahké prihrávky, neboli sme dôrazní v osobných súbojoch a hlavne sme boli o krok pomalší ako súper!!! Dnes sme odohrali dva rozdielne  polčasy. Prvý bol z našej strany výborný, s nasadením a hernou kvalitou, a ten druhý bohužiaľ veľmi slabý kvalitou, nasadením a hlavne sebavedomým!!! Trenčín ukázal vyrovnanosť dvoch mužstiev, kvalitu v hráčskom kádri, a hlavne nám ukázal kde musíme ešte veľa pracovať. Súperovi gratulujem k víťazstvu a my dáme hlavy hore a ideme pracovať ďalej. Dúfam, že si chlapci zoberú k srdcu tých pár slov, čo sme si povedali po zápase a niektorí si vstúpia do svedomia a začnú brať tréning, zápas a všetko okolo futbalu na 100% !!! Ďakujeme rodičom za neustálu podporu a my sa budeme snažiť vám to odplatiť ma ihrisku.

Zostava FK Senica U12: Patrik Opálek, Denis Baďura, Richard Jankovych, Filip Buchel, Samuel Vincek, Andrej Rampáček, Jakub Buchel, Samuel Hlaváč, Oliver Plott, Lukáš Jablonický, Michal Hecht, Adrián RomanMichal Fedoráš,  Michal Hecht, Henrich Hrozen, Gabriel Halabrín,  Róbert Morávek